Породици Манојловић обезбијеђен кров над главом

Српски клуб „Свети Сава“ из Алтштетена обезбиједио је средства за потпуни завршетак куће Илије Манојловића из Подгоре. Илија је са својом петочланом породицом у току мајских поплава и клизишта остао без куће и земљишта. Плац за изградњу куће обезбиједила је општина Лопаре. Темељ је направљен средствима која су прикупљена у српском клубу „Кнез Лазар“ из Гмундена у Аустрији, а за потпуни завршетак куће заслужна су средства из удружења „Свети Сава“ , Алтштетен у Швајцарској.
Представник српског клуба „Кнез Лазар“ из Гмундена у Аустрији, Јово Михајловић је уплатио донацију у облику грађевниског материјала.
Донацију српског клуба „Свети Сава“ у Алштетену, уручили су Љубиша Мирић, Душко Малиновић, Милан Савановић и Саво Јовић.
Општина Лопаре се захваљује свим донаторима који су помогли да се овој породици обезбједи кров над главом.