Ћетковићима ново купатило

Заједно уз грађевински материјал за  дио породичне куће Ћетковића из Пељава, организација „Срби за Србе“ је донирала средства  за комплетно опремање купатила. У самом купатилу остали су финални радови који ће бити окончани до краја априла ове године, тако да ће најмлађи Ћетковићи у сусрет Васкршњим празницима, по први пут бити у могућности да користе купатило попут већине њихових вршњака широм Републике Српске.

Да подсјетимо, Хуманирана организација „Срби за Србе“, уз координацију Центра за социјални рад Лопаре и удружења (Удружење Мајевчана и Удружење жена Мајевице), Општине и начелника Раде Савића, помагала је вишечланој породици Ћетковић из Пељава ираније, разним донацијама, затим пакетима помоћи хране како породици Ћетковић, тако и другим социјално угроженим породицама на нашој општини. Завршни радови на објекту породичне куће Ћетковића, предвиђени за јун текуће године.